Môj košík  

20 rokov na trhu

Sme spoločnosť, ktorá funguje na trhu už od roku 1998 a tak vám vieme zaručiť naše dlhoročné skúsenosti. Ponúkame bytové doplnky, interiérové textílie a exkluzívne tapety aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. Zároveň vám prinášame kreatívne riešenia umiestnenia vzoru na stene.

Kvalita

Kvalitný nábytok a spoľahlivé služby sú pre nás prioritou. Základ našej kvality spočíva v dlhoročnej a overenej spolupráci s talianskymi, španielskymi a anglickými dodávateľmi. Sme zástancami názoru, že kvalitný materiál je základom kvalitného produktu. Preto sa snažíme odoberať len od tých najlepších.

Kamenná predajňa

Košická 39, Bratislava

V prípade potreby je možné pozrieť si objednaný tovar aj naživo. Urobiť tak môžete na našej kamennej predajni. Sme spoločnosť, ktorá predáva sortiment nábytku a bytových doplnkov, ktoré sú jedinečné a originálne.

BYTOVÉ DOPLNKY

INTERIÉROVÉ TEXTÍLIE

EXKLUZÍVNE TAPETY

KVALITNÝ NÁBYTOK

meba kamenná predajňa

20 rokov na trhu

Sme spoločnosť, ktorá funguje na trhu už od roku 1998. Nájdete u nás dlhoročné skúsenosti, osobný prístup a najvyššiu kvalitu výrobkov.

meba interiérový dizajn

Interiérový dizajn

Vybrané vzorky textílií prinesieme ku Vám a navrhneme interiér podľa vašich požiadaviek a najnovších trendov.

inovativne riesenia meba

Inovatívne riešenia

Sledujeme najnovšie trendy v technológiách spracovania a úpravy textílií, nové materály pre interiérové doplnky a dekorácie.